Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Бельгійська дієта для жінок

23:30, 04 Бер 2013 · Категорія: Харчування, Дієти · Переглядів 3355 · 

Наймодніша в цьому сезоні дієта прийшла до нас з Бельгії. Її творці виділили три жіночих типи і розробили для кожного окремий план харчування. Які тут нюанси? Розробники нової дієти ділять усіх дам на три типи.

Для кожного типу фігури - свій раціон

Для кожного типу фігури - свій раціон



До першого відносяться представниці з округлими формами, м'якою, тонкою шкірою, ніжними рисами обличчя. Ці жінки схожі чимось на римські статуї. Проблемою античної красуні, до речі, найчастіше являється целюліт.

Представниці другого типу - тендітні створення з невеликими грудьми і вузькими стегнами. У них є своя проблемна зона - це черевце, яке збільшується в першу чергу.

Третій тип названий по імені легендарних жінок-войовниць, амазонок. Це пані з досить щільною, коренастою фігурою. Часто у них бувають жирна шкіра і розширені пори. Вони люблять м'ясо і бувають схильні до агресії.

Для кожного типу жінок розробники дієти пропонують триденне меню, покликане допомогти їм комфортно розлучитися із зайвими півтора кілограмами. Якщо ця дієта добре переноситься, її можна дотримувати і довше, до повного позбавлення від надмірної ваги. Визначайте свій тип, і бажаємо успіхів.

Перший тип.

Перший день

Сніданок. Змішайте 100 мл апельсинового соку з 2 ст. л. грейпфрутового і такою ж кількістю лимонного. Розбавте коктейль 100 мл негазованої мінеральної води і повільно випийте через соломинку. Через 20 хвилин з'їжте бутерброд з шматочка зернового хліба зі знежиреним сиром, кружечком помідора і листочками базиліку.

Обід. Змішайте 50 г нежирного кефіру, 2 ст. л. дрібно порізаної зеленої цибулі, додайте 3 ст. л. апельсинового соку і стільки ж лимонного. Посоліть, приправте червоним перцем. Наріжте огірок, солодкий перець, маленьку цибулину. Додайте до овочів 50 г відвареної або консервованої у власному соку квасолі. Змішайте з соусом. З салатом з'їжте скибочку зернового хліба. На десерт - яблуко.

Вечеря. Маленький кабачок почистите, наріжте часточками. Порубаєте 80 г печериць, цибулинку, великий солодкий перець. Готуйте овочі 3 хвилини в чайній ложці оливкової олії. Додайте 250 мл овочевого бульйону і тушкуйте ще 5 хвилин. Туди ж засипте 50 г очищених креветок і 80 г консервованої квасолі. Через 3 хвилини зніміть блюдо з вогню, приправте перцем, базиліком. Сюди ж додайте 2 ст. л. суміші з прянощів. Для того щоб приготувати цю суміш на три дні, вам знадобиться пучок базиліку, пучок петрушки, 30 г сиру пармезан, 3 зубчики часнику, 3 ст. л. лимонного соку, 2 ст. л. бальзамічного оцту. Все змішайте в блендері, укладете в герметичну ємність і зберігайте в холодильнику.

Другий день

Сніданок. Цитрусовий коктейль по рецепту першого дня. Через 20 хвилин - шматочок зернового хліба, намазаний знежиреним сиром і посипаний подрібненим солодким перцем.
Обід. Наріжте скибочками по два огірка та помідора, покришите цибулинку і 30 г нарізаного кубиками сиру пармезан. Заправте салат соусом з 50 г нежирного кефіру, 2 ст. л. подрібненого базиліка, 2 ст. л. лимонного соку і 3 апельсинового. До салату - скибочка зернового хліба і невелика груша на десерт.
Вечеря. Дрібно наріжте 50 г селери, морквину, цибулину і очищений від насіння огірок. Викладіть в сотейник, додайте чайну ложку оливкової олії і гасите 3 хвилини. Додайте 250 мл овочевого бульйону, доведіть до кипіння. Відразу ж викладете в сотейник 80 г нарізаного шматочками лосося і готуйте ще 4 хвилини. Приправте сіллю і кайенский перцем, додайте 2 ст. л. суміші з прянощів.

Третій день

Сніданок. Цитрусовий коктейль, через 20 хвилин - бутерброд із зернового хліба зі знежиреним сиром і шматочками огірка.
Обід. Зваріть і наріжте одне яйце, змішайте його з подрібненим редисом, цибулиною. Додайте 80 г консервованого у власному соку тунця. Заправте соусом з 50 г нежирного кефіру, 2 ст. л. лимонного соку, 3 ст. л. апельсинового і столової ложки подрібненої зеленої цибулі. Не їжте хліб.
Вечеря. Наріжте 2 солодкі перці, 50 г печериць і маленьку цибулину. Як і в попередні дні, обсмажуйте їх в чайній ложці оливкової олії 3 хвилини, потім додайте 250 мл овочевого бульйону і готуйте ще 5 хвилин. Після цього викладете в овочі 50 г яловичини, нарізаної шматочками, і столову ложку томатної пасти. Готуйте до м'якості м'яса. Приправте за смаком і додайте 2 ст. л. суміші з прянощів.

Дієта для другого типу

Перший день
Сніданок. 100 г мюслі з горіхами і сухофруктами змішайте зі стаканчиком соєвого йогурту.
Обід. Перемішайте один нарізаний помідор, 125 г консервованої кукурудзи і одну подрібнену цибулину. Заправте соусом із столової ложки лимонного соку, столової ложки апельсинового, щіпки тертого сиру і крапельки гірчиці. До салату - шматочок зернового хліба. На десерт - жменю горіхів і сухофруктів.
Вечеря. Зваріть 40 г коричневого рису. Поріжте чверть авокадо, помідор і солодкий перець. Обсмажте перець в столовій ложці маслинової олії разом з голівкою часнику, маленькою нарізаною цибулиною і 80 г яловичого фаршу впродовж 4 хвилин. Додайте чверть пучка базиліка і готуйте ще 3 хвилини. Додайте помідор і авокадо. Змішайте з рисом.

Другий день
Сніданок. 100 г мюслі зі свіжими фруктами, окрім бананів і винограду, і скляночка соєвого йогурту або молока.
Обід. Наріжте невелику морквину, 50 г листової селери і огірок. Змішайте з чвертю розім'ятого авокадо, столовою ложкою лимонного і столовою ложкою апельсинового соку. Приправте гірчицею і сіллю. Скибочка зернового хліба, жменя горіхів з сухофруктами.
Вечеря. Наріжте невелику цибулину, солодкий перець і помідор. У ложці маслинової олії обсмажте цибулю з часточкою часнику. Додайте 80 г консервованої червоної квасолі, 2 ст. л. овочевого бульйону і готуйте ще 5 хвилин. Викладіть помідори і готуйте ще 3 хвилини. Наріжте кубиками 50 г тофу, обсмажте його окремо в оливковій олії і додайте в основне блюдо. Приправте за смаком.

Третій день
Сніданок. Те ж, що в другий день.
Обід. Салат з однієї моркви, одного кабачка і 50 г листової селери. Для соусу змішайте по столовій ложці апельсинового і лимонного соку, сіль, перець і трохи гірчиці. Скибочка зернового хліба. Жменя горіхів з сухофруктами.
Вечеря. Наріжте 3 помідори, попередньо очистивши їх від шкірки. У сотейнику розігрійте чайну ложку оливкової олії, обсмажте в ньому помідори, нарізану цибулину і часточку часнику. Додайте 40 г сочевиці і 600 мл овочевого бульйону. Готуйте, накривши кришкою, протягом 12 хвилин. Посоліть і поперчіть за смаком.

Дієта для третього типу

Перший день
Сніданок. Сандвіч з двох шматочків чорного хліба, що намазали нежирним сиром і прокладених скибочками філе індички.
Обід. Змішайте одну нарізану цибулину, одну нарізану варену буряк, одну терту морквину, подрібнене листя салату. Заправте сумішшю з прянощів (на три дні): по 3 ст. л. оливкової олії і овочевого бульйону, по 4 ст. л. лимонного і апельсинового соку, по одній столовій ложці бальзамічного оцту і гірчиці, подрібнена часточка часнику. До салату - шматочок зернового хліба і ківі.
Вечеря. У чайній ложці маслинової олії обсмажте нарізану цибулину, зубчик часнику і маленький кабачок. Додайте 40 г сочевиці, 250 мл овочевого бульйону і чайну ложку лимонного соку. Готуйте 8 хвилин на середньому вогні, приправте за смаком сіллю і перцем. Окремо обсмажте 100 г філе лосося. На тарілку викладете спочатку сочевицю, потім рибу. Прикрасьте скибочками лимона.

Другий день
Сніданок. Сандвіч із зернового хліба з нежирним сиром, шматочками огірка і листям салату.
Обід. Наріжте чверть авокадо і 2 солодкі перці. Змішайте з нарізаною цибулиною і сумішшю з прянощів. Покришите на кубики 50 г сиру моцарелла, додайте в салат. До салату - скибочка зернового хліба і мандарин.
Вечеря. Відваріть 100 г курячого філе в овочевому бульйоні. Викладіть м'ясо, в цьому ж бульйоні відваріть 40 г рису, додайте нарізану моркву і подрібнений зубчик часнику. Приправте за смаком, посипте петрушкою.

Третій день
Сніданок. Сандвіч із зернового хліба з нежирним сиром і копченим лососем.
Обід. Змішайте подрібнені невеликий огірок, морквину, 40 г копченого філе індички і декілька листочків салату. Заправте сумішшю з прянощів. До салату - скибочка зернового хліба і грейпфрут.
Вечеря. Зваріть 60 г спагетті - щоб вони залишалися трохи твердими. Заправте овочевим соусом: обсмажте цибулину, зубчик часнику, солодкий перець, морквину, 2 помідори з невеликою кількістю овочевого бульйону і 2 ст. л. нарізаного базиліка. Приправте за смаком. До спагетті під соусом подавайте 50 г сиру моцарелла, нарізаного кубиками.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:





Підписатись не коментуючи
E-mail:

Пропонуємо переглянути наше відео





Останні новини

19:25
Гаджети + їжа = зайві кілограми
22:02
Які продукти спричиняють здуття живота: поради щодо корекції раціону
10:23
Мед чи цукор, що краще?
14:46
Комбуча: Чарівна пігулка чи новий тренд?
12:31
«Веселка» в тарілці: чому варто їсти якомога більше кольорів
22:39
Тарілка здорового харчування: як скласти ідеальний раціон на день
21:17
Їжа vs настрій: як раціон впливає на твою продуктивність
16:48
Міфи про здорове харчування: що варто знати кожному
15:42
Вчені розповіли чим сало корисне для здоров’я
0:38
Правильне харчування для студентів та людей із напруженим графіком
0:00
Як здорове харчування змінює твоє життя: від фізичного стану до емоційного благополуччя
10:21
Чому здорове харчування — це не дієта, а стиль життя
12:15
Авокадо, льняне насіння та кіноа: мода на суперфуди і що про це кажуть лікарі
10:10
Сніданок як зброя: чому не можна ігнорувати ранковий прийом їжі
9:25
5 продуктів, які заряджають краще за каву — що їсти, коли зовсім немає сил
8:23
Як снідати, щоб не хотілося солодкого: прості ідеї для стабільної енергії
1:39
Кардіохірург розповів, чим небезпечна відмова від м’яса
23:45
Чай із ромашки перед сном – користь чи просто тренд?
14:20
Авокадо, б'є по гаманцю: три доступні продукти, які працюють не гірше
13:13
Грецький йогурт щодня: як один простий продукт змінює ваш організм
11:50
Їжа як турбота: чому здорове харчування — це не про заборони
10:36
Антистресові продукти: що їсти, щоб заспокоїти нерви
9:31
Правда про «детокс»: що варто знати перед тим, як сісти на сокову дієту
8:14
Сніданок чемпіонів: чому ранок починається не з кави
2:28
Чому варто починати ранок зі склянки води з лимоном: простий ритуал із потужним ефектом
1:02
Солодке без шкоди: що таке фініковий сироп і чому його варто спробувати
21:10
Чи справді вечеря до 18:00 допомагає схуднути: розбираємося без міфів
19:02
Топ-5 корисних продуктів, які варто додати в раціон
16:52
Сезонна їжа: як харчуватися весною, щоб мати енергію і здоровий вигляд
12:07
Чому дієти не працюють: 4 важливі причини, про які мовчать популярні марафони схуднення
9:03
Чому здорове харчування — це не так складно, як здається
0:40
5 звичок у харчуванні, які тихо шкодять здоров’ю — навіть якщо ви їсте «правильно»
22:49
Чому пити воду — це більше, ніж просто звичка
19:02
Як змінити харчові звички й не зірватися: покрокова інструкція
19:01
Як харчуватися здорово, якщо немає часу та бажання готувати
19:00
Топ-5 Міфів про здорове харчування, в які досі вірять
17:56
Дієтологи назвали популярний фастфуд, який не зашкодить дієті
18:59
5 простих і корисних сніданків для активного дня
1:03
Чому потрібно їсти банани щодня: відповідь дієтологів
16:12
Дієтологи розповіли про корисну альтернативу молоку
Здоров'я в соцмережах: