Чому людина може постійно відчувати голод
16:00, 18 Гру 2025 · Категорія: Харчування · Переглядів 667 ·
Таке відчуття має свої пояснення.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
голод
|
Порушення харчової поведінки, коли людина не може насититися після їжі, дуже серйозна проблема, яка часто призводить до ожиріння. Причин може бути кілька. З найімовірніших - дефіцит вітамінів та мікроелементів, а також підвищена тривога та депресія, яка часто може бути у субклінічній формі. Це означає, що у людини неочевидно пригнічений стан.
Якщо пацієнт перебуває в такому стані тривалий час, організм починає постійно вимагати їжу, щоб таким чином перекрити дефіцит позитивних емоцій.
У подібній ситуації може допомогти психолог, котрий займається корекцією харчової поведінки. Є така окрема спеціалізація. Він допоможе знайти причину та впоратися з нею.
Якщо пацієнт перебуває в такому стані тривалий час, організм починає постійно вимагати їжу, щоб таким чином перекрити дефіцит позитивних емоцій.
У подібній ситуації може допомогти психолог, котрий займається корекцією харчової поведінки. Є така окрема спеціалізація. Він допоможе знайти причину та впоратися з нею.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:










16/06/2026
Салат для зменшення ризику тромбів та покращення еластичності судин
17/06/2026
Чому сардини варто їсти зі шкірою та кістками
17/06/2026
Продукт, який підвищує імунітет та покращує роботу ШКТ
18/06/2026
7 видів продуктів, які покращують перетравлювання м'ясних страв



