Цукор активує в мозку ті ж центри задоволення, що й наркотики
14:00, 13 Гру 2025 · Категорія: Харчування · Переглядів 480 ·
Від цукру справді виробляється звичка.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
цукор
|
Коли вживаємо солодке, в організмі виробляється гормон радості. Є навіть дослідження, під час яких людям робили МРТ мозку після прийому солодощів.
З'ясувалося, що у мозку активізуються ті центри, що у вживанні заборонених речовин. Звичка перекушувати солодощами запускає замкнене коло: глюкоза швидко засвоюється, і нам знову хочеться їсти.
ідмовившись від цукру, ми можемо зазнавати занепаду сил, можуть виникати головні болі, знову захочеться чимось це заїсти. Тому кількість солодкого в раціоні треба поступово знижувати.
З'ясувалося, що у мозку активізуються ті центри, що у вживанні заборонених речовин. Звичка перекушувати солодощами запускає замкнене коло: глюкоза швидко засвоюється, і нам знову хочеться їсти.
ідмовившись від цукру, ми можемо зазнавати занепаду сил, можуть виникати головні болі, знову захочеться чимось це заїсти. Тому кількість солодкого в раціоні треба поступово знижувати.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:










16/06/2026
Салат для зменшення ризику тромбів та покращення еластичності судин
17/06/2026
Чому сардини варто їсти зі шкірою та кістками
17/06/2026
Продукт, який підвищує імунітет та покращує роботу ШКТ
18/06/2026
7 видів продуктів, які покращують перетравлювання м'ясних страв



