До чого може призвести надмірне споживання овочів та фруктів
22:00, 07 Гру 2025 · Категорія: Харчування · Переглядів 794 ·
Овочі та фрукти корисні, але лише при помірному вживанні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
фрукти
|
Всесвітня організація охорони здоров'я радить вживати щонайменше 400 грамів овочів, фруктів та ягід щодня. Весь обсяг рекомендовано поділити на п'ять порцій, включаючи до денного раціону продукти різних типів і кольорів. Таким чином можна отримати максимальну кількість речовин, властивих цим смачним та корисним продуктам.
Надмірне вживання фруктів та ягід може призвести до гіпервітамінозу, алергії, розладу травлення. Особливо слід виявляти обережність людям із захворюваннями шлунково-кишкового тракту: через високий вміст кислот у них може загостритися гастрит та виразкова хвороба.
При цукровому діабеті плоди з великим вмістом вуглеводів можуть спричинити різке підвищення рівня глюкози у крові.
Надмірне вживання фруктів та ягід може призвести до гіпервітамінозу, алергії, розладу травлення. Особливо слід виявляти обережність людям із захворюваннями шлунково-кишкового тракту: через високий вміст кислот у них може загостритися гастрит та виразкова хвороба.
При цукровому діабеті плоди з великим вмістом вуглеводів можуть спричинити різке підвищення рівня глюкози у крові.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:










17/06/2026
Чому сардини варто їсти зі шкірою та кістками
17/06/2026
Продукт, який підвищує імунітет та покращує роботу ШКТ
18/06/2026
7 видів продуктів, які покращують перетравлювання м'ясних страв
17/06/2026
Риба, яка допомагає очистити шкіру від акне



