Коли мова йде про фігуру, часто говорять саме про схуднення, але багато людей хочуть не худнути, а ставати сильнішими, рельєфнішими та підтягнутішими
Набір м'язової маси це поєднання двох процесів: надлишок калорій та регулярні силові навантаження. Якщо є надлишок калорій, але нема тренувань, то тіло набирає жир. Якщо є тренування, але їжі не вистачає то м'язи не ростуть.
Що їсти? Все те саме що і на схудненні, збалансоване харчування з помірним профіцитом. Саме для вас конкретну кількість БЖВ може підібрати спеціаліст, або ви можете розрахувати кількість пошукавши в інтернеті певні калькулятори для розрахунку БЖВ. Але в загальному, треба профіцит 200-300 ккал, це ще один перекус до вашої норми.
До тренуванням потрібно підходити також з розумом, робити вправи до відмови, після чого давати тілу відпочинок. Ідеальним буде рішення 2-4 тренування в тиждень. Кардіо в такому випадку робити можна, але помірно, бо такі тренування з'їдають енергію, яка могла б піти на ріст м'язів.
Також хочу додати, що м'язи це не завжди про об'єм, вони роблять нас підтягнутішими, сильнішими, візуально тіло змінюється, метаболізм працює краще, це не про їсти багато і качати банки, це про турботу про тіло, тож ставайте кращою версією та найголовніше, не впадайте в крайнощі.
Теліцин Юлія
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Про що переживають батьки майбутніх першокласників?
Як можна відволікти дітей від гаджетів?
Курячі грудки по-італійськи
Швидкий манник на кефірі: мамин десерт за 5 хвилин