Якщо людина не їсть після шостої вечора, то організм накопичує жир
08:00, 15 Бер 2026 · Категорія: Харчування · Переглядів 10768 ·
Виявляється, що заборона їсти після шостої вечора абсолютно неправильна.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
вечеря
|
Найщільніший прийом їжі повинен бути за 3-3,5 години до сну, і дуже важливо, з чого він складається. Якщо ви не їсте після 18:00 до 7, 8, а то й до 10 ранку, ви голодуєте близько 13 годин. Будь-яку нестачу харчування організм розцінює як настання голоду і програмує себе на відкладення запасів [жиру]. За це відповідає фермент ліпопротеїнкіназа.
Цей фермент спрямовує жирні кислоти у підшкірну жирову клітковину. І активність цього ферменту різко підвищується при тривалих обмеженнях у їжі. Його дія настільки сильна, що, якщо не їсти більше десяти годин, все, що вживете в їжу завтра, трансформуватиметься в жири.
Вночі в організмі закладаються основні гормони, наприклад, соматотропний гормон, який виробляється з 23:00 до 03:00. Тому важливо лягти спати о 00:00. Вранці виділяються гормони щитовидної залози.
Цей фермент спрямовує жирні кислоти у підшкірну жирову клітковину. І активність цього ферменту різко підвищується при тривалих обмеженнях у їжі. Його дія настільки сильна, що, якщо не їсти більше десяти годин, все, що вживете в їжу завтра, трансформуватиметься в жири.
Вночі в організмі закладаються основні гормони, наприклад, соматотропний гормон, який виробляється з 23:00 до 03:00. Тому важливо лягти спати о 00:00. Вранці виділяються гормони щитовидної залози.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:










12/06/2026
Кому потрібно бути дуже обережним із чаєм каркаде
13/06/2026
Як влітку уникнути кишкових інфекцій
12/06/2026
9 симптомів хронічого стресу



