Чому з-за столу потрібно вставати трохи голодним
16:00, 27 Лют 2026 · Категорія: Харчування · Переглядів 933 ·
Не варто наїдатися до почуття ситості.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
застілля
|
Не дарма цьому питанню присвячено окрему теорію старіння, SIRT-генну теорію. Головна теза теорії: з-за столу потрібно вставати трохи голодним. Саме тоді в організмі починають синтезуватися спеціальні білки — сиртуїни.
Навіщо вони потрібні? Деякі з них сприяють збереженню нормальної функції серцево-судинної системи, а це дуже важливо, адже серцево-судинні патології сьогодні на першому місці серед тих, які спричиняють передчасну смерть величезної кількості людей у всьому світі.
Інші підтримують нормальну роботу головного мозку та запобігають його захворюванням, асоційованим з віком. Є сиртуїни, що перешкоджають розвитку хронічних запальних процесів. Такі собі "білки довголіття", несумісні з переїданням.
Навіщо вони потрібні? Деякі з них сприяють збереженню нормальної функції серцево-судинної системи, а це дуже важливо, адже серцево-судинні патології сьогодні на першому місці серед тих, які спричиняють передчасну смерть величезної кількості людей у всьому світі.
Інші підтримують нормальну роботу головного мозку та запобігають його захворюванням, асоційованим з віком. Є сиртуїни, що перешкоджають розвитку хронічних запальних процесів. Такі собі "білки довголіття", несумісні з переїданням.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:










12/06/2026
Кому потрібно бути дуже обережним із чаєм каркаде
13/06/2026
Як влітку уникнути кишкових інфекцій
13/06/2026
Добавки у хлібі, які збільшують його калорійність
12/06/2026
Поради, котрі допоможуть менше нервувати під час стресу



