Відмова від сніданку підвищує ризик серцево-судинних захворювань
12:00, 06 Січ 2026 · Категорія: Харчування, Кров і судини · Переглядів 636 ·
Снідати потрібно обов'язково.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
сніданок
|
Відмова від сніданку може збільшити ризик серцево-судинних захворювань. У дослідженні брало участь понад 60 тисяч людей. З них лише 60 відсотків снідали регулярно.
Коли перевірили шанс розвитку серцево-судинних катастроф, з'ясувалося, що у людей, які не вживали їжу вранці, шанс розвитку інфарктів та інсультів є вищим.
Пояснень цьому дуже багато. Швидше за все, не снідають люди із зайвою вагою та працівники зі змінним графіком. Сніданок надано для того, щоб отримати калорії вранці і спокійно функціонувати цілий день. Тому краще приберіть вечерю, але поснідайте. Відмова від ранкового прийому їжі також сприяє розвитку ожиріння.
Коли перевірили шанс розвитку серцево-судинних катастроф, з'ясувалося, що у людей, які не вживали їжу вранці, шанс розвитку інфарктів та інсультів є вищим.
Пояснень цьому дуже багато. Швидше за все, не снідають люди із зайвою вагою та працівники зі змінним графіком. Сніданок надано для того, щоб отримати калорії вранці і спокійно функціонувати цілий день. Тому краще приберіть вечерю, але поснідайте. Відмова від ранкового прийому їжі також сприяє розвитку ожиріння.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:










14/06/2026
Продукти, які знижують ризик атеросклерозу та певних видів раку
13/06/2026
Чому абсолютна користь бездріжджового хліба - це лише міф
13/06/2026
Блефаропластика проти зморшок: як це працює
16/06/2026
Негативний вплив льону на організм людини



