Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


20 речей, які збільшать вашу продуктивність

23:00, 07 Бер 2016 · Категорія: Психологія · Переглядів 1508 · 

Минулий рік був дуже насиченим. Я зробив більше, ніж будь-коли: міняв роботи, країни, приділяв купу часу рідним і близьким, вів здоровий спосіб життя і робив вправи як мінімум п'ять разів на тиждень.


Продуктивна робота

Продуктивна робота



Продуктивність залежить від безлічі факторів. Інструменти, додатки або лайфхаки марні, якщо у вас неправильний настрій, тому що продуктивність - це спосіб життя. Це коли досягаєш максимуму, робиш справи і не витрачаєш час даремно.

Я думаю, що досягнення і щастя йдуть рука об руку. Для мене байдикування тотожне нещастю.

Хочу поділитися з вами 20 речами, які я робив кожен день, і завдяки чому став продуктивнішим, ніж будь-коли.

1. Відсікайте все зайве

Все в світі можна розділити на сміття і те, що дійсно важливо. Балаканина, плітки, зволікання, очікування - все це марно. Якщо ви хочете результату, ви повинні відразу переходити до дії.

2. Записуйте всі думки і ідеї

У нас з вами така ж оперативна пам'ять, як і у комп'ютера. Людська "оперативка" зберігає в собі важливу інформацію, але недовго. Обсяг нашої оперативної пам'яті обмежений. Коли вона заповнена, старіша інформація видаляється, щоб помістилася нова. Щоб розвантажити оперативну пам'ять, записуйте свої думки на папір - це також збільшить продуктивність вашого мозку. Навіть якщо ви більше ніколи не подивіться на цей запис, воно того варто.

3. Говоріть "ні"

Коли мова йде про роботу, я кажу ні всьому, що не належить до моїх цілей і цінностей. Ми живемо в епоху достатку - можливостей вистачає завжди. Особисто я говорю "ні" всьому, що мене не лякає. Якщо я думаю про щось "ну таке", я кажу цьому - немає! Так я не витрачаю час на дурниці, які мене мало хвилюють.

4. Відпочивайте 5 хвилин кожні 30-45 хвилин

Почухайтесь, попийте води, пройдіться до кухні і назад. Але що найголовніше, відверніться від роботи хоча б ненадовго. Коли ви повернетеся за стіл, у вас можуть з'явитися нові ідеї. Або навпаки, ви подумаєте: "Що я, чорт забирай, роблю ?!" і кинете, перш ніж витратите на це ще більше часу.

5. Усуньте все, що вас відволікає

Силу волі дуже переоцінюють. Якщо вас щось відволікає, усуньте це. Один мій друг страждає від новинної залежності. Я запропонував йому викинути телевізор, видалити новинні додатки з ноутбука і сайти з закладок. Через два тижні він сказав, що нарешті-то починає бізнес. Не думайте, що у вас імунітет до відволікаючих чинників - просто позбудьтеся від них.

6. Тримайтеся подалі від безладу

Безлад в житті = безлад в мізках. З безладом в мізках робити справи не вийде. Я віддаю перевагу простоті в роботі і простотіу в житловому просторі. Стіл, ноутбук, блокнот. Мінімалізм рулить. Обійдемося без декору.

7. Зосередьтеся на одній речі

Якщо у вас є повторювані завдання, постарайтеся зробити за один день якомога більше. Я пишу 2-3 поста в блог за один день. Решту днів я присвячую своїм проектам і бізнесу. А в день блогу я просто вимикаю телефон і пишу. Нічого більше.

8. Перестаньте споживати так багато інформації

Не потрібно читати 5000 статей про продуктивність. Якщо ви знайшли корисну інформацію, спробуйте нею скористатися. Не шукайте більше. Більше - не завжди добре. Ви можете її обробити, але суть не в цьому. Перестаньте споживати - починайте створювати.

9. Складіть розпорядок

Рішення стомлюють ваш мозок. Розпорядок усуває рішення, тим самим підвищуючи продуктивність мозку. Розпорядок - це ефективно. Користуйтеся ним.

10. Мультизадачність - погано

Коли ви робите кілька речей одночасно, наприклад, пишете повідомлення одному, відсилаєте email або переглядаєте стрічку в Facebook, перебуваючи при цьому на зустрічі, ви перемикаєтеся між контентом. За даними дослідження Глорії Марк з Каліфорнійського університету в Ірвайні, на те, щоб знову включитися в задачу після того, як вас щось від неї відволікло, потрібно не менше 25 хвилин. Це трата безцінного часу.

11. Перевіряйте email два рази в день

Кожен раз, коли ви заглядаєте в поштову скриньку, ви отримуєте дозу допаміну. Перевіряти email приємно, і у більшості з нас вже виробилася залежність. І хоча допамін розбурхує, він також виснажує. Тому ви і відчуваєте втому під вечір, навіть якщо нічого корисного за день не зробили. Щоб цього уникнути, вимкніть повідомлення і перевіряйте email тільки двічі в день.

12. Не користуйтеся телефоном першу годину вашого дня

Головна функція смартфона - відволікати вас. Але не дозволяйте людям або додаткам відволікати вас в першу годину вашого дня. Використовуйте цей час на обдумування майбутнього дня, почитайте книгу, насолодіться сніданком, кавою або чаєм.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як перестати відволікатися на дурниці

13. Сплануйте наступний день

Щовечора, перш ніж лягти спати, я приділяю п'ять хвилин на те, щоб розставити пріоритети (як правило, це 3-4 завдання) на наступний день. Тоді я прокидаюся вранці більш сконцентрованим. Я помітив, що коли я не роблю цього, я втрачаю багато часу.

Круто просто "плисти за течією". Єдине але: я не хочу бути собакою, яка бездумно ганяється за автомобілями.

14. Зведіть "обмірковування" до мінімуму

Коли люди говорять "я роздумую", насправді вони хвилюються, а не думають. Не думайте занадто багато, просто зробіть і подивіться, що буде. Якщо вам сподобається те, що ви побачите, продовжуйте. Ні - зробіть щось інше.

15. Робіть вправи

У житті визначальне значення мають лише кілька речей: їжа, вода, укриття, відносини і вправи. Без цього ви не зможете повноцінно функціонувати. Вчені довели, що регулярні вправи роблять вас щасливішими, розумнішими і енергійнішими.

16. Смійтеся частіше

Сміх нейтралізує стрес. Якщо ви хочете бути продуктивним, стрес вам не потрібен. Так що спрямовуйте куточки ваших губ вгору якомога частіше.

17. Не ходіть на зустрічі

Складна умова для людей, які працюють у великих корпораціях. У деяких з них сповідують "культуру зустрічей". Люди організовують зустрічі тільки щоб виглядати важливими або прогуляти робочий час. Заради всього святого, зупиніться!

18. Запитайте себе, чи дійсно це важливо?

Ставте собі це питання якомога частіше. Ви виявите, що часто відповідь негативна. Так навіщо ви робите те, що насправді неважливо?

19. Якщо у вас важкий день, тисніть Reset

Ви облажались, хтось накричав на вас - shit happens. Не турбуйтеся через це. Побудьте на самоті з собою, помедитируйте, послухайте музику або прогуляйтеся. Постарайтеся повернутися в лад - не дозволяйте дню піти наперекосяк.

20. Працюйте!

Говорити простіше, ніж робити. Говорити всі можуть. Але ви - не всі, вірно? Ви - монстр продуктивності. Так будьте ласкаві відповідати.

Без цих 20 речей я б не був продуктивним. Зовсім. Ви могли помітити, що я не вдаюся в деталі на зразок того, які програми або інструменти я використовую. Як на мене, так це не має значення. А ось образ мислення і навколишнє середовище мають. Саме від них залежить те, чи будете ви процвітати.

Все, що мене турбує - це робити справи, з запалом і без стресу. Від цього робота приносить більше задоволення і результатів.

Джерело: Medium


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:





Підписатись не коментуючи
E-mail:
 Додавання коментаря:
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
Підписатись на коментарі по e-mail
 

Пропонуємо переглянути наше відео





Останні новини

21:00
Чому позитивні люди менше хворіють
9:30
Три фактори, через котрі ми гриземо нігті
22:30
Три стадії стресу і як з ним боротися
6:30
Продукти, котрі допоможуть вам знизити стрес
15:30
4 правила міцного та здорового сну
6:30
Три етапи реабілітації наркозалежних
7:30
Вчені назвали музику, яка може порушити психіку
23:30
5 психічних відхилень, у які важко повірити
21:30
Вчені назвали риси характеру, які провокують хвороби серця
23:30
Поради, котрі допоможуть вам вживати менше алкоголю
1:20
Що відчуває людина, коли в неї сонний параліч
23:30
Правильне харчування для психічного здоров'я
22:30
Способи, котрі покращать роботу мозку
21:30
Ці 9 симптомів означають вашу хронічну втому
6:30
Три прості поради, котрі забезпечать міцний сон
13:30
4 правила спілкування з алкоголіками в сім'ї
9:30
5 кроків, котрі звільнять вас від куріння
1:20
Вчені: Романтика позитивно впливає на психіку людини
17:30
Продукти, котрі підтримають вашу пам'ять
17:30
Симптоми, котрі вкажуть на проблеми зі сном
1:20
Як допомогти наркоману не зірватися після лікування
13:30
10 міфів про наркотики, в які продовжують вірити
15:30
Чому слухняні діти - це потенційні алкоголіки
9:30
Два варіанти самостійної відмови від куріння
15:30
Як зрозуміти, що у вас професійне вигорання
11:45
Як зрозуміти, що людина залежна від інтернету
17:00
Як впоратись з панічнох атакою?
0:40
Стан ясен впливає на розвиток деменції
12:30
Сміх допоможе впоратись зі щоденним стресом
9:00
Рукоділля, яке покращує психологічний стан
0:40
Поради для боротьби з вигоранням на роботі
21:00
Запаморочення - ознака панічної атаки
11:00
Несподівана причина розвитку шизофренії
17:00
Різниця у наслідках чоловічої та жіночої депресії
12:00
Ипохондрия и агорафобия: ваш шаг к психологическому здоровью
17:00
Незвична причина підліткової депресії
11:00
Кохання - ліки від депресії
20:30
До чого призводить нервове виснаження?
11:30
Бережіть здоров'я: чому лайка може бути корисною?
10:00
Поради після зради: як налагодити стосунки?
Здоров'я в соцмережах: