Надлишок цукру становить серйозний ризик для здоров'я.Цукор є абсолютно марним продуктом для нашого організму - він не містить ні клітковини, ні вітамінів, ні мінеральних речовин: це всього лише "порожні" калорії, які завжди перетворюються в жир. Детальніше читайте у "Країні Здоров'я".
Обмежте споживання солодкої їжі
Рафінований цукровий пісок негативно впливає на обмінні процеси і при зловживанні рано чи пізно призводить до серйозних проблем зі здоров'ям.
Гірка правда про солодощі така, що якщо ви їсте занадто багато цукру або цукровмісних продуктів, то поступово перетворюєте своє тіло в автомат для виробництва та накопичення жиру.
Але це ще не все: при вживанні більше 60 - 70 г цукру на добу ви збільшуєте ризик захворіти діабетом в 2 рази! Українці їдять більше дозволених 70 г у багато разів. Але для дієтолога така любов до солодощів може ще сигналізувати про брак кальцію та хрому, а також порушення толерантності до глюкози. Тому, перш за все лікар направляє пацієнта на обстеження.
Оскільки цукор несе таку серйозну небезпеку для здоров'я, то найправильніше рішення по відношенню до нього - різко обмежити його кількість, а ще краще повністю виключити зі свого раціону. Погодьтеся, що їжа повинна продовжувати наше життя, а не вкорочувати її.
Залежність від солодкого - погана звичка (схожа на куріння і алкоголізму), відмовитися від якої під силу кожному. Тим більше якщо є ризик появи діабету.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Як коров'яче молоко на зріст дитини в ранньому віці?