Обгортання водоростями застосовується для боротьби зі свіжими, невеликими розтяжками. Для досягнення ефекту знадобиться від шести до дванадцяти процедур.
Метод фотопігментаціі активізує процеси регенерації клітин шкіри і вироблення колагену. Процес відновлення не такий швидкий, але абсолютно безпечний і не дуже травматичний.
Шліфування поверхні шкіри струменем стисненого повітря з дрібним піском називають мікродермабразія. Цей спосіб покращує кровопостачання і робить поверхню шкіри гладкою.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розтяжки: як забути про них раз і назавждиЕфективний, але не дуже довговічний спосіб усунення розтяжок - ін'єкції ензимів. Розтяжки зникають, але повертаються знову через два-три роки.
Найрадикальніший спосіб - абдомінопластика, хірургічне видалення пошкодженої шкіри разом з підшкірною жировою клітковиною.
Крім того, багато жінок і деякі чоловіки не звертаються до косметологів, а використовують в домашніх умовах самомасаж, маски, скраби і компреси з різноманітних натуральних інгредієнтів від йогурту і кави до глини і лікарських трав. У будь-якому випадку, всі ці способи працюють, але можуть мати протипоказання.